ZABIEGI NA TWARZ1 ZABIEG3 ZABIEGI5 ZABIEGÓW
Amber Acid 30% Peel dr I. Eris190
Art of Lifting dr I. Eris3509451400
Capil-Age Formula dr I. Eris240595880
Perfect Skin dr I. Eris240540800
C Vital Glow dr I. Eris3008101200
Hydro Oleo Activ dr I. Eris190480725
Hialurofrax220580850
Excellence Magic Gold Monduniq2808001200
Zabiegi Monduniq190480725

INFUZJA TLENOWA1 ZABIEG2 ZABIEGI3 ZABIEGI
Infuzja tlenowa240450670
Infuzja tlenowa + oczyszczanie wodorowe280500710
Infuzja tlenowa + Excellence Magic Gold350630890
MEZOTERAPIA IGŁOWA1 ZABIEG3 ZABIEGI
Oczy250600
Skóra głowy350900
Twarz4501150
Twarz, szyja, dekolt6001530
KOBIDO1 ZABIEG5 ZABIEGÓW
Masaż liftingujący twarzy, szyi, karku i dekoltu220880
Rytuał liftingujący twarzy2801120
JAPOŃSKI COSMO LIFTING TWARZY1 ZABIEG5 ZABIEGÓW
Zabieg liftingujący twarz, szyję i dekolt220880
CRYSTAL LIFTING1 ZABIEG5 ZABIEGÓW
Masaż twarzy, szyi i dekoltu kryształem górskim2701080
Masaż twarzy kryształem górskim210840
PEELING ENZYMATYCZNY1 ZABIEG4 ZABIEGI
Kwas salicylowy170600
Kwas glikolowy 170600
VOLUMETIQ1 ZABIEG
5 głowic250
Mezoterapia Nanocrystal Pen210
Nanopeeling150
Mezoterapia bezigłowa z fototerapią180
Radiofrekwencja bipolarna180
OCZYSZCZANIE WODOROWE - AQUAMETICQ HYDRA PRIME1 ZABIEG
Oczyszczanie wodorowe230
Oczyszczanie wodorowe + Infuzja tlenowa280
Oczyszczanie wodorowe + Excellence Magic Gold300
PAKIET ŚLUBNYCENA
Pakiet Pielęgnacja550
Pakiet Relaks630
Pakiet Wyszczuplanie1190
LIPOLIZA INIEKCYJNA1 ZABIEG3 ZABIEGI
Mała partia350900
Duża partia7001800
THERMOGENIQUE1. ZABIEG2. ZABIEG3. I KOLEJNE
Całe ciało - masaż350330300
Brzuch - masaż150130100
HI-TECH350330300
THERMOGENIQUE TURBO1. ZABIEG2. ZABIEG3. I KOLEJNE
Całe ciało460430400

CAVIFAST1 ZABIEG5 ZABIEGÓW
Wariant S - Brzuch i boczki200800
Wariant M - Uda i pośladki3001200
Wariant L - Brzuch, boczki, uda, pośladki3801520

LIPORADIOLOGIA1 ZABIEG5 ZABIEGÓW
Okolice oczu150560
Podbródek150560
Ramiona130520
Twarz i okolice oczu200800
Twarz, szyja i dekolt190760
Brzuch i boczki190760
Uda i pośladki190760
Całe nogi i pośladki220880
Brzuch, uda i pośladki220880

KARBOKSYTERAPIA1 ZABIEG6 ZABIEGÓW
Podbródek120575
Dłonie120575
Blizna120575
Rozstępy (pojedyncza partia)120575
Okolice oczu120575
Skóra głowy160770
Ramiona160770
Brzuch160770
Twarz i okolice oczu2501200
Twarz, szyja i dekolt2801345
Uda i pośladki3001440
Uda, pośladki i brzuch3501680
PAKIET MEGA WYSZCZUPLANIECENA
Platinum3080
Gold2400
Silver1760
ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE1 ZABIEG
Opalanie natryskowe90
Henna pudrowa85
Henna brwi z regulacją35
Henna brwi i rzęs z regulacją45
Henna rzęs25
Regulacja brwi woskiem30
Regulacja wąsika woskiem30
Regulacja brwi pęsetą15
Manicure naturalny55
Manicure hybrydowy90
Manicure hybrydowy SPA110
Manicure przedłużanie żelem130
Manicure uzupełnienie żelu95
Manicure SPA z ajurvedyjskim masażem dłoni130
Pedicure SPA130
Pedicure SPA z tajskim masażem stóp190
Pedicure Medyczny Mavex Calluspeeling140
Pedicure Medyczny Hybrydowy Mavex Calluspeeling190
Zabieg medyczny na stopy Mavex Calluspeeling110
MASAŻE 1 ZABIEG
Ajurveda - Khadi Vasti160
Ajurveda - Mukabyanga - 30 min150
Ajurveda - Mukabyanga - 60 min200
Ajurveda - Netra Dhara90
Ajurveda - Shirobyanga - 30 min125
Ajurveda - Shirobyanga - 60 min180
Ajurveda - Abhyanga240
Ajurveda - Udvartana240
Ajurveda - Upanhasveda - masaż pleców na siedząco - 45 min160
Ajurveda - Padabhyanga - masaż stóp i łydek - 45 min 150
Masaż Aromatyczną Świecą190
Masaż Balijski220
Masaż Bambusami200
Masaż Czekoladowy200
Masaż Gorącymi Kamieniami220
Relaksacyjny Masaż Masłem Shea190
Rosyjski Masaż Miodem200
Tajski masaż stóp - 30 min150
Tajski masaż stóp - 60 min200
Masaż tybetański pleców, karku i głowy - 30 minut120
Masaż tybetański pleców, karku i głowy - 60 minut190
Masaż dla dwojga - Romantyczne Chwile390

RYTUAŁY SPA1 ZABIEG
Rytuał Arganowy Powiew Luksusu290
Rytuał Czekoladowa Euforia290
Rytuał Szampańskie Złoto290
Rytuał Słodkie Truskawkowe Ciało220
Rytuał Złote Ciało220
Podróż na Bali410
Złoto Maroka450

STREFA MĘŻCZYZNY1 ZABIEG
Relaks - masaż ciała190
Ukojenie - zabieg na twarz250
Odnowa - zabieg na twarz i masaż ciała380