ZABIEGI NA TWARZ1 ZABIEG3 ZABIEGI5 ZABIEGÓW
Amber Acid 30% Peel dr I. Eris190
Art of Lifting dr I. Eris3509451400
Capil-Age Formula dr I. Eris220595880
Perfect Skin dr I. Eris200540800
C Vital Glow dr I. Eris3008101200
Hydro Oleo Activ dr I. Eris180480725
Hialurofrax200540800
Excellence Magic Gold Monduniq2808001200
Zabiegi Monduniq160430680

INFUZJA TLENOWA1 ZABIEG2 ZABIEGI3 ZABIEGI
Infuzja tlenowa230430620
Infuzja tlenowa + oczyszczanie wodorowe280500710
Infuzja tlenowa + Excellence Magic Gold350630890
MEZOTERAPIA IGŁOWA1 ZABIEG3 ZABIEGI
Oczy250600
Skóra głowy350900
Twarz4501150
Twarz, szyja, dekolt6001530
KOBIDO1 ZABIEG5 ZABIEGÓW
Masaż twarzy, szyi, karku i dekoltu200750
JAPOŃSKI COSMO LIFTING TWARZY1 ZABIEG5 ZABIEGÓW
Zabieg liftingujący twarz, szyję i dekolt200750
CRYSTAL LIFTING1 ZABIEG5 ZABIEGÓW
Masaż twarzy, szyi i dekoltu kryształem górskim190750
PEELING ENZYMATYCZNY1 ZABIEG4 ZABIEGI
Kwas salicylowy170600
Kwas glikolowy 170600
VOLUMETIQ1 ZABIEG
5 głowic250
Mezoterapia Nanocrystal Pen210
Nanopeeling150
Mezoterapia bezigłowa z fototerapią180
Radiofrekwencja bipolarna180
OCZYSZCZANIE WODOROWE - AQUAMETICQ HYDRA PRIME1 ZABIEG
Oczyszczanie wodorowe230
Oczyszczanie wodorowe + Infuzja tlenowa280
Oczyszczanie wodorowe + Excellence Magic Gold300
PAKIET ŚLUBNYCENA
Pakiet Pielęgnacja550
Pakiet Relaks630
Pakiet Wyszczuplanie1190
LIPOLIZA INIEKCYJNA1 ZABIEG3 ZABIEGI
Mała partia350900
Duża partia7001800
THERMOGENIQUE1. ZABIEG2. ZABIEG3. I KOLEJNE
Całe ciało250230200
THERMOGENIQUE TURBO1. ZABIEG2. ZABIEG3. I KOLEJNE
Całe ciało460430400

CAVIFAST1 ZABIEG5 ZABIEGÓW
Wariant S - Brzuch i boczki200800
Wariant M - Uda i pośladki3001200
Wariant L - Brzuch, boczki, uda, pośladki3801520

LIPORADIOLOGIA1 ZABIEG5 ZABIEGÓW
Okolice oczu130520
Podbródek130520
Ramiona130520
Twarz i okolice oczu150600
Twarz, szyja i dekolt190760
Brzuch i boczki190760
Uda i pośladki190760
Całe nogi i pośladki220880
Brzuch, uda i pośladki220880

KARBOKSYTERAPIA JULIE1 ZABIEG6 ZABIEGÓW
Podbródek100480
Dłonie100480
Blizna100480
Rozstępy (pojedyncza partia)100480
Okolice oczu100480
Skóra głowy160768
Ramiona160768
Brzuch160768
Twarz i okolice oczu2501200
Twarz, szyja i dekolt2501200
Uda i pośladki2501200
Uda, pośladki i brzuch3001440
PAKIET MEGA WYSZCZUPLANIECENA
Platinum3080
Gold2400
Silver1760
ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE1 ZABIEG
Opalanie natryskowe90
Henna pudrowa70
Henna brwi z regulacją40
Henna brwi i rzęs z regulacją50
Henna rzęs25
Regulacja brwi woskiem25
Regulacja wąsika woskiem25
Regulacja brwi pęsetą15
Manicure naturalny45
Manicure hybrydowy75
Manicure hybrydowy SPA90
Manicure przedłużanie żelem120
Manicure uzupełnienie żelu90
Manicure SPA z ajurvedyjskim masażem dłoni120
Pedicure SPA120
Pedicure SPA z tajskim masażem stóp180
Pedicure Medyczny Mavex Calluspeeling130
Pedicure Medyczny Hybrydowy Mavex Calluspeeling170
Zabieg medyczny na stopy Mavex Calluspeeling100
MASAŻE 1 ZABIEG
Ajurveda - Khadi Vasti90
Ajurveda - Mukabyanga - 30 min80
Ajurveda - Mukabyanga - 60 min110
Ajurveda - Netra Dhara90
Ajurveda - Shirobyanga - 30 min80
Ajurveda - Shirobyanga - 60 min110
Ajurveda - Abhyanga200
Ajurveda - Udvartana200
Ajurveda - Upanhasveda - masaż pleców na siedząco - 45 min90
Ajurveda - Padabhyanga - masaż stóp i łydek - 45 min 90
Masaż Aromatyczną Świecą160
Masaż Balijski180
Masaż Bambusami180
Masaż Czekoladowy190
Masaż Gorącymi Kamieniami190
Relaksacyjny Masaż Masłem Shea140
Rosyjski Masaż Miodem180
Tajski masaż stóp - 30 min90
Tajski masaż stóp - 60 min120
Masaż tybetański pleców, karku i głowy - 30 minut80
Masaż tybetański pleców, karku i głowy - 60 minut120
Masaż dla dwojga - Romantyczne Chwile290

RYTUAŁY SPA1 ZABIEG
Rytuał Arganowy Powiew Luksusu250
Rytuał Czekoladowa Euforia240
Rytuał Szampańskie Złoto240
Rytuał Słodkie Truskawkowe Ciało170
Rytuał Złote Ciało170
Podróż na Bali410
Złoto Maroka450

STREFA MĘŻCZYZNY1 ZABIEG
Relaks - masaż ciała160
Ukojenie - zabieg na twarz190
Odnowa - zabieg na twarz i masaż ciała240