720011-PRSRNY-24

Czym jest infuzja tlenowa?

Co wpływa na kondycję skóry?

Na kondycję skóry ma wpływ bardzo dużo czynników. Nawet nie zdajemy sobie sprawy o ilu elementach należy pamiętać przy właściwej pielęgnacji. Źle pielęgnowana skóra traci swój blask. Pojawiają się pierwsze zmarszczki. Niedotleniona skóra jest bardziej podatna na stany zapalne. Staje się przesuszona i mniej elastyczna.  Zdecydowanie osłabia się jej odporność. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym skóra potrzebuje naszej uwagi. Letnie słońce odwodniło skórę. Ekspozycja na słońce spowodowała oprócz wysuszenia liczne przebarwienia, Powrót po urlopie i praca w klimatyzowanym pomieszczeniu nie sprzyja nawilżeniu. A do tego dochodzi jesienno – zimowy smog. Niestety zanieczyszczenie środowiska nie pozostaje obojętne dla naszej skóry. Nie bez znaczenia pozostaje niewłaściwa dieta, palenie papierosów czy picie alkoholu – nawet jednego kieliszka wina dziennie. Od tych czynników już tylko krok do utraty promiennego i młodego wyglądu.

Starzenie się skóry, utrata sprężystości i pokrywanie się zmarszczkami to jeden z najbardziej widocznych efektów naturalnego procesu związanego z upływem czasu. Kondycję skóry można jednak poprawiać. Istnieje wiele różnych możliwości jej odmłodzenia i przywrócenia dawnego piękna. Jedną z najbardziej nowoczesnych, w pełni bezpiecznych i wysoko skutecznych jest infuzja tlenowa, która wpływa na optymalne nawilżenie skóry.

Czym jest infuzja tlenowa?

Tlen jest podstawą życia. Infuzja tlenowa to najprościej mówiąc zabieg wprowadzania do skóry substancji aktywnych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zabieg jest bezinwazyjny. To zabieg ulubiony przez gwiazdy Hollywood. Daje natychmiastowe efekty już po pierwszym zabiegu. Dotlenia komórki skóry i pobudza ich procesy metaboliczne. Jest bezpieczny bez względu na wiek. Jako jeden z nielicznych zabiegów polecany jest kobietom w ciąży. Doskonale regeneruje i relaksuje. Infuzja zalecana jest w przypadku pojawienia się zmarszczek, cieni pod oczami, efektu zmęczonej skóry, występowaniu nieestetycznych przebarwień, zwiotczenia struktury skóry oraz pojawianiu się trądziku.

Jakie korzyści daje zabieg infuzji tlenowej?

Zabieg infuzji przede wszystkim dotlenia. Dotlenienie komórek skóry oraz ich wysokie nawilżenie, owocuje niemal natychmiastowymi efektami wizualnymi. Dochodzi do spłycenia zmarszczek, odświeżenia struktury skóry, a także jej wygładzenia. U pacjentek, które poddały się zabiegowi pojawia się także estetyczne rozjaśnienie skóry, zwiększenie jej elastyczności, co wpływa także na poprawę owalu twarzy, a także widoczne odmłodzenie. Skóra jest odżywiona i nawilżona. Wygląda młodziej. Poprawia się jej elastyczność, napięcie i koloryt. Wyraźnie zarysowuje się kontur twarzy. Zmarszczki ulegają spłyceniu. Zostają pobudzone naturalne procesy odbudowy skóry. Infuzja tlenowa łagodzi zmiany trądzikowe.

Jak działa infuzja tlenowa?

Zabieg przeprowadza się go przy pomocy specjalnego aplikatora, którego konstrukcja pozwala na zachowanie czystości tlenu. Podczas każdej aplikacji, do dawki tlenu dodawana jest odpowiednia ampułka, która zawiera zawartość preparatów witaminowych, regeneracyjnych lub odżywczych. Są one dobierana w zależności od rodzaju skóry i związanej z tym zachodzącej potrzeby. Koktajle zabiegowe zapewniają bezpieczeństwo i natychmiastowy efekt. Dzięki temu, następuje niemal natychmiastowe nawilżenie i dotlenienie komórek skóry, co wpływa na jej odżywienie.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

Infuzja tlenowa jest zabiegiem bezpiecznym i całkowicie bezbolesnym. Zabieg trwa około godziny i nie wymaga rekonwalescencji. Klientka może natychmiast wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg ma całkowicie nieinwazyjny charakter, co przekłada się na fakt, że przeciwwskazania do jego wykonania są wyjątkowo niewielkie. Dotyczą one osób, u których pojawił się stan zapalny skóry lub różnego rodzaju infekcje w tym opryszczka czy grzybica. W takiej sytuacji, uprzednio należy wyleczyć dolegliwości zanim udamy się na zabieg.

Z medycznego punktu widzenia, nie istnieją jednak żadne przeciwwskazania do skorzystania z zabiegu przez kobiety w ciąży. Infuzja tlenowa jest bezpieczna dla każdego.

Sprawdź naszą cenę tutaj.

Możliwość komentowania została wyłączona.