720011-PRSRNY-24

Czym jest infuzja tlenowa?

Infuzja tlenowa, od niedawna w ofercie, zwana inaczej zabiegiem bankietowym, nowość pozwalająca na odmłodzenie skóry oraz dająca natychmiastowe rezultaty. Jest to zabieg w stu procentach nieinwazyjny, opierający się na użyciu technologii hiperbarycznego tlenu wraz z różnego rodzaju kwasem hialuronowym.

Polega na wtłaczaniu tlenu pod ciśnieniem, co umożliwia aplikator, który dba o to, aby tlen był czysty i dobrej jakości, a ampułki witaminowe dobrane odpowiednio do rodzaju cery pozwalają na dostanie się w najgłębsze warstwy skóry. Podczas zabiegu mamy możliwość skorzystania z dwóch rodzajów kwasu, który przenika wraz z substancjami odżywczymi w skórę, bardzo dobrze ją nawilżając. To właśnie dzięki temu nasza skóra odzyska blask oraz promienny i zdrowy wygląd. Zabieg trwa około 1,5 godziny i jest całkowicie bezbolesny. W związku z tym można od razu wrócić do codziennych obowiązków, gdyż skóra nie potrzebuje rekonwalescencji.

Efekty

Bardzo często zależy nam na praktycznie od razu widocznych efektach, a infuzja tlenowa pozwala nam to zauważyć. Z tego względu często wykonywana jest przed ważnymi uroczystościami, czy bankietami. Już po pierwszej wizycie można dostrzec spłycenie zmarszczek, gładkość skóry i świeży wygląd. Efekt utrzymuje się około dwóch tygodni, aby go przedłużyć, należy wykonać kolejną serię, która pozwoli całkowicie pozbyć się niedoskonałości.

Wskazania i przeciwwskazania

Jak przy każdym zabiegu istnieją wszelkiego rodzaju za i przeciw, aby go wykonać. Ta forma dbania o siebie zyskuje coraz większą popularność, dzięki skuteczności i natychmiastowym efektom. Zaleca się ją często jako kurację łagodząca po estetycznych zabiegach, na przykład laseroterapii. Zabieg poleca się także osobom, które chcą zapobiec powstającym niedoskonałością oraz tym, które borykają się między innymi z przebarwieniami na skórze, trądzikiem różowatym, zniszczoną i wiotką skórą. Nie jest on jednak przeznaczony dla kobiet w ciąży, dla osób posiadających stan zapalny i alergię skóry, czy opryszczkę. Warto przed zabiegiem poinformować specjalistę o wszystkich dolegliwościach, pozwoli to uniknąć niepożądanych efektów.

Koszt zabiegu

Ceny są różne w zależności od ilości miejsc, które chcemy poddać zabiegowi. Wykonanie go na samą twarz kosztuje około 250 złotych, a na twarz, szyję i dekolt 350 złotych. Mogą się jednak one różnić w zależności od gabinetu, w którym wykonujemy infuzję. Bez wątpienia wymienione powyżej stawki to średnie koszty, na jakie musimy się ewentualnie przygotować. Sprawdź naszą cenę tutaj.

One Response