jakie-sa-zalety-karboksyterapii-1920x1280

Jakie są zalety karboksyterapii?

Redukcja cellulitu, likwidacja rozstępów, zwiększenie ogólnej atrakcyjności wyglądu skóry i jej jędrności – to główne z zalet skorzystania z karboksyterapii. Profesjonalne jej wykonanie, bezbolesność i niedługi czas trwania zabiegu decydują o tym, że korzyści z nim związane po prostu warto odczuć na własnej skórze.

Karboksyterapia w Łodzi to jeden z niezwykle skutecznych i chętnie wybieranych zabiegów na ciało. Do najważniejszych zalet jego zastosowania, zaliczymy znaczną poprawę wyglądu skóry i jej jędrności, przy jednoczesnym opóźnieniu procesów starzenia. Warto dowiedzieć się więcej!

Spis treści:

  • Na czym polega karboksyterapia?
  • Korzyści z zastosowania karboksyterapii

Potrzeba cieszenia się piękną, gładką i pozbawioną nieestetycznych zmian skórą, jest w każdej kobiecie. I choć wydaje się to niemal nierealne – teraz nietrudno tę potrzebę przemienić w rzeczywistość. Jak tego dokonać? Wystarczy poznać nieco bliżej korzyści płynące z zastosowania karboksyterapii i umówić się na zabieg do jednego z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych gabinetów w Łodzi.

Na czym polega karboksyterapia?

Istotą karboksyterapii jest wprowadzanie podskórnie medycznego dwutlenku węgla. Jego dawka nie jest przypadkowa, a ściśle kontrolowana. Sam zabieg zaś został opracowany we Francji, a w Polsce jest dostępny w dobrych gabinetach kosmetologii, medycyny estetycznej czy dermatologii. Główną korzyścią związaną z zastosowaniem medycznego dwutlenku węgla jest widoczna poprawa wyglądu skóry. Ta zyskuje nie tylko na jędrności, ale również wolniej się starzeje oraz zostaje skutecznie wyszczuplona. Z całą pewnością można więc stwierdzić, że rosnące zainteresowanie zaletami karboksyterapii nie powinno nikogo dziwić.

Sam mechanizm działania zabiegu karboksyterapii w Łodzi nie jest skomplikowany. Po aplikacji medycznego dwutlenku węgla organizm sam rozbija zgromadzone złogi tłuszczowe, rozszerzając jednocześnie naczynia krwionośne. W efekcie zdecydowanie zwiększa się przepływ krwi do obszaru objętego leczeniem, a wraz z nim znacznie wzrasta poziom skutecznego spalania tłuszczu. Pobudzenie krążenia wiąże się także z większym dotlenieniem organizmu oraz dostarczeniem skórze dużej dawki substancji odżywczych. Do tego zwiększa się także produkcja naturalnego kolagenu oraz elastyny, a dzięki temu na dłużej zachowana zostaje pełna jędrność skóry.

Korzyści z zastosowania karboksyterapii

Likwidacja cellulitu, nadprogramowych kilogramów, rozstępów, a także zwiotczałej skóry na wielu partiach ciała, w tym na dekolcie, twarzy czy dłoniach. To najważniejsze i najbardziej pożądane, pozytywne skutki zastosowania zabiegu karboksyterapii. Warto podkreślić, że właśnie ta metoda jest uznawana za jedyną na świecie tak skuteczną i o wielokierunkowym działaniu. Nic dziwnego więc, że zapotrzebowanie na tego rodzaju zabieg stale rośnie. Jego prozdrowotne działanie doceniane jest przez osoby w każdym wieku i obu płci. Warto umówić się więc na konsultację do dobrego gabinetu kosmetycznego w Łodzi.

Możliwość komentowania została wyłączona.