Masaż tybetański pleców, karku i głowy

Masaż tybetański to ponad 5 tysięcy lat doświadczeń. Łączy w sobie elementy masażu relaksacyjnego, refleksoterapii i akupresury. Medycyna tybetańska traktuje człowieka jako całość. Uważa, ze nieprawidłowe funkcjonowanie jednego narządu wpływa na cały organizm. Dlatego dąży do wyrównania sił witalnych, bo to gwarantuje zdrowie ciała i umysłu.

Masaż oczyszcza organizm ze złogów i przywraca wewnętrzny balans. Poprawia krążenie krwi i limfy. Reguluje ciśnienie krwi. Łagodzi bolesne skurcze mięśni i nerwobóle. Usuwa blokady i napięcia. Rozluźnia mięśnie. Zmniejsza ból pleców i barków, głowy. Likwiduje napięcie mięśni i sztywność karku. Poprawia ruchomość stawów. Eliminuje toksyny. Zapobiega obrzękom. Wzmacnia odporność organizmu. Regeneruje i odmładza. Łagodzi i uspokaja. Uwalnia organizm od stresu i napięć emocjonalnych. Pomaga zasnąć i przespać całą noc.

Jeśli dużo siedzisz, mało się ruszasz, odczuwasz ból pleców i nasz kłopoty z zasypianiem , to ten masaż jest dla Ciebie. Umów się na tybetański masaż refleksologiczny pleców, karku i głowy.

 

Cena:

30 minut – 80 zł
60 minut – 120 zł