CERA SUCHA

Jeśli masz suchą skórę to takie objawy możesz u siebie zaobserwować: twoja skóra jest napięta i zaczerwieniona, szorstka w dotyku, łuszczy się i swędzi. Makijaż na twarzy wygląda źle, warzy się.W naszym salonie zaoferujemy ci szereg zabiegów, które pomogą ci pozbyć się tego problemu. Dzięki dobranej pielęgnacji Twoja skóra odzyska dawną świeżość i zdrowy wygląd.

Polecamy:

CERA NACZYNKOWA

Gdy na skórze Twojej twarzy pojawiły się rozszerzone naczynka i jest ona nieco zaczerwieniona to oznacza, że posiadasz cerę naczynkową. Twoja skóra będzie odświeżona i oczyszczona, a naczynka zdecydowanie wzmocnione.

Polecamy:

CERA TŁUSTA

Wbrew powszechnie panującej opinii problem z cerą tłustą nie dotyczy tytko nastolatków. Pojawia się ona, gdy gruczoły łojowe produkują nadmierną ilość sebum, co sprawia, że skóra się szybko przetłuszcza, „świeci w ciągu dnia”, powstają zaskórniki i krostki. Cera tłusta może też sprzyjać powstawaniu trądziku.

Polecamy:

ZMARSZCZKI

Pierwsze objawy starzenia są już widoczne na Twojej skórze? To nie koniec świata, poradzimy sobie z tym za pomocą zabiegów w naszym salonie! Cera dojrzała wymaga odpowiedniej pielęgnacji.

Polecamy:

SZARA, ZIEMISTA CERA – TZW. SKÓRA PALACZA

Jeżeli twoja skóra twarzy, szyi czy dekoltu jest ziemista, szara pomarszczona. Jeżeli palisz papierosy, to Twoja skóra potrzebuje dotlenienia i odżywienia.

Polecamy:

PAKIET ŚLUBNY

To wyjście na przeciw oczekiwaniom wszystkim kobietom przygotowującym się do ślubu. Wiemy, jak stresująca jest ta najważniejsza chwila w życiu. Stres wpływa na kondycję skóry, napięcie mięśniowe i metabolizm. Do tej chwili należy przygotowywać skórę i ciało na kilka miesięcy przed ślubem. Dlatego przygotowaliśmy pakiet, który sprawi, że będziesz czuła się wspaniale w ten jeden jedyny dzień. Po prostu będziesz wyglądać olśniewająco.
Do wyboru 3 warianty:
– Pakiet Pielęgnacja,
– Pakiet Relaks,
– Pakiet Wyszczuplanie

Dowiedz się więcej.