ESTGEN

EstGen to polska marka kosmetyków terapeutycznych dedykowanych skórom problematycznym. 

Wspiera w trakcie leczenia dermatologicznego jak i po nim. Opiera się na rozpoznaniu problemu i skutecznej jego redukcji, a nie tylko zmniejszaniu skutków.

Preparaty stosowane w terapiach pobudzają regenerację komórek. Zmniejszają i likwidują stan zapalny. Wzmacniają naczynia krwionośne. Odbudowują strukturę skóry. Detoksykują. Chronią przed czynnikami zewnętrznymi i alergiami.  Przywracają mikrobiotę skóry. Poprawiają poziom nawilżenia i elastyczność.

ZABIEG NA SKÓRĘ W STANIE ZAPALNYM

Łagodzi stan zapalny i egzemę. Działa antyseptycznie. Łagodzi zmiany trądzikowe i alergie.

Stymuluje układ odpornościowy skóry. Normalizuje procesy gojenia się naskórka i głębszych uszkodzeń. 

Polecany skórom trądzikowym, z trądzikiem różowatym, zachwianą barierą hydrolipidową, będących wynikiem zapalenia tkanki.

ZABIEG NA PRZESUSZONĄ SKÓRĘ  

Odbudowuje płaszcz hydrolipidowy. Przywraca równowagę.

Chroni naturalną mikrobiotę skóry. Wzmacnia system immnologiczny. Głęboko nawilża. Koi przesuszoną skórę. Uelastycznia i wygładza. Spowalnia procesy fotostarzenia.

ZABIEG NA SKÓRĘ NACZYNKOWĄ

Redukuje rumień, zaczerwienienia skóry wrażliwej, naczyniowej i z trądzikiem różowatym.

Zmniejsza stan zapalny. Likwiduje zaburzoną równowagę kwasowo-wodno-lipidową. Wspiera terapie anti-aging. Działa przeciwstarzeniowo.

ZABIEG NA SKÓRĘ PRZETŁUSZCZAJĄCĄ SIĘ

Reguluje produkcje sebum. Działa przeciwzapalnie.

Zmniejsza ilość wyprysków. Łagodzi podrażnienia. Rozjaśnia przebarwienia. Wygładza skórę. Złuszcza, peelinguje i oczyszcza. Regeneruje.

ZABIEG BANKIETOWY

Zabieg dla skór pozbawionych blasku, z objawami utraty elastyczności.

Kompleksowo regeneruje. Rozjaśnia i poprawia koloryt. Wzmacnia napięcie i nawilżenie skóry. Liftinguje i ujędrnia. Odmładza i wygładza. Redukuje drobne zmarszczki. Widocznie napina skórę.