Japoński cosmo lifting twarzy – droga do piękna i zdrowia.

Japoński cosmo lifting to holistyczny zabieg liftingujący twarz, szyję i dekolt. Jest połączeniem ręcznego masażu tkanek głębokich z uciskaniem 21 punktów odpowiadających za poszczególne narządy wewnętrzne.

Łączy w sobie akupresurę, głęboki lifting i drenaż limfatyczny. To zabieg odmładzający i usprawniający funkcjonowanie organów wewnętrznych, np. nerek, wątroby, wzroku, układu limfatycznego. Oddziałuje na skórę, mięśnie i na ciało. Łączy piękno i zdrowie. Podczas zabiegu uciskamy poszczególne punkty refleksologiczne znajdujące się na twarzy. Ten ucisk poprawia przepływ energii w naszym organizmie i reguluje jego pracę.

Zabieg odmładza. Regeneruje. Spłyca i wygładza zmarszczki. Ujędrnia skórę. Podnosi owal twarzy. Rozświetla i odświeża cerę. Oczyszcza organizm ze złogów i toksyn. Usprawnia metabolizm. Poprawia przepływ limfy, zapobiega obrzękom. Pobudza naturalne procesy odnowy. Odpręża. Relaksuje.

Polecany kobietom i mężczyznom w każdym wieku. Jest alternatywną dla zabiegów medycyny estetycznej. U młodych osób pomaga zachować na dłużej młody wygląd. W przypadku dojrzałej skóry zmniejsza efekty starzenia.

Koncepcja cosmo liftingu stworzona została przez Lone Sorensen – światowej sławy terapeutkę neurorefleksologii twarzy – Dunkę od 40 lat zajmującą się naturalnymi metodami odmładzania. Technika ta to połączenie medycyny orientalnej, doświadczeń w odmładzaniu z Ameryki Południowej i stymulacji układu limfatycznego rodem z Japonii.

Soresensistem TM Japanese Cosmo Lifting od wielu lat przywraca dobre samopoczucie, zdrowie i wygląd klientom na całym świecie. Najlepsze efekty osiąga się przy wykonaniu 8- 12 zabiegów na przestrzeni 4- 6 tygodni. Efekty zabiegu porównywalne są z zabiegami chirurgicznymi.

Przeciwskazaniem do zabiegu są: stany zapalne w obrębie twarzy, nieleczony trądzik różowaty, podwyższona temperatura, nadciśnienie tętnicze II i IV stopnia, choroby zakaźne skóry, nowotwory, epilepsja, choroba wrzodowa , kamica wątrobowa i nerkowa, żółtaczka.