Masaż ajurvedyjski – Udvartana wpływ na ciało i umysł

Udvartana ten masaż sięga korzeniami starożytnych Indii. Łączy w sobie uzdrawiający dotyk dłoni , moc oleju i właściwości ziół. To pełen relaks i odprężenie. Podczas sesji jesteśmy nacierani specjalną mieszanką ziół, która działa na nasze ciało nie tylko niezwykle uspokajająco, ale również kojąco. Takie rozwiązanie może złagodzić wiele naszych dolegliwości.

Pragnąc osiągnąć pełny relaks, warto zdecydować się właśnie na masaż Udvartana. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto jest zmęczony codziennymi obowiązkami oraz nadmiarem stresu. Dzięki niemu można w końcu pozbyć się złych emocji, jak również napięcia mięśniowego. Ponadto masaż Udvartana działa również leczniczo.

Pobudza skórę do odnowy. Wspiera kuracje odchudzające. Stymuluje metabolizm komórkowy. Przeciwdziała zatrzymywaniu się wody w organizmie. Wspiera walkę z cellulitem. Modeluje sylwetkę. Usprawnia krążenie krwi i limfy. Oczyszcza organizm ze złogów nagromadzonych z powodu złej diety czy z  zanieczyszczonego środowiska. Doskonale detoksykuje. Działa przeciwzapalnie . Podnosi odporność organizmu. Działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Usuwa stany zapalne.

Proszek z ziół używany do masażu peelinguje skórę, która staje się gładka i elastyczna. Wpływa na syntezę kolagenu, dzięki czemu ujędrnia skórę. Dlatego tak świetnie sprawdzi się przy suchych skórach.  Masaż udvartana likwiduje napięcia mięśniowe. Dobrze radzi sobie w likwidacja ciężkości nóg.

Warto sprawdzić na sobie masaż Udvartana, który jest doskonałym czasem relaksu i sposobem na poprawę zdrowia i nastroju.