Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/pilat/pilat-beauty-spa.pl/public_html/wp-content/plugins/auxin-elements/includes/classes/class-auxin-siteorigin-widget.php on line 163

Piłat Beauty & SPA to miejsce dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zrobić coś dla siebie. Tu po całym dniu ciężkiej pracy znajdziesz wytchnienie i ukojenie. U nas doskonale się zrelaksujesz i z nową energią ponownie wyruszysz na podbój świata. My tylko zadbamy o Twoje dobre samopoczucie i pomożemy spełnić marzenia o doskonałym wyglądzie.
W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm. U nas nie ma żadnych dróg na skróty, ponieważ Twoje bezpieczeństwo i komfort jest najważniejszy. Zanim cokolwiek zaproponujemy, długo rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach. Programy zabiegowe zawsze dobieramy indywidualnie uwzględniając oczekiwania i przeciwwskazania. W osiąganiu Twoich celów pomagają nam najnowocześniejsze technologie. Korzystamy ze sprzętu najnowszej generacji. Dobieramy kosmetyki najlepszych polskich i światowych marek. Uczestniczymy w kongresach i sympozjach, a wiedzę tam zdobytą wykorzystujemy w codziennej pracy. Bez wątpienia wszystko robimy z największym zaangażowaniem. Dotrzymujemy słowa, ponieważ jesteście dla nas ważni.

Ola, kosmetolog, wizażystka i psycholog – specjalizuje się z zabiegach na twarz, pielęgnacji skóry. Do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i rzetelnie.

Sylwia, magister kosmetologii – specjalistka spa i wellnes oraz zabiegów anty aging w tym masażu Kobido i japońskich rytuałów twarzy.

Małgosia, magister kosmetologii – specjalistka od zabiegów przeciwstarzeniowych w tym masaży liftingujących. Terapeuta masażu i zabiegów dla  kobiet w ciąży. 

Alina – terapeuta SPA , terapeuta masaży ajurvedyjskich i  japońskich masaży liftingujących.