PAKIET ŚLUBNY 

To wyjście na przeciw oczekiwaniom wszystkim kobietom przygotowującym się do ślubu. W ten szczególny dzień każda Panna Młoda chce wyglądać olśniewająco. 

Wiemy, jak stresująca jest ta ważna chwila w życiu. Stres wpływa na kondycję skóry, napięcie mięśniowe i metabolizm. Skóra się przetłuszcza, wysusza lub pojawiają się na niej niedoskonałości. Dlatego do tej chwili należy przygotowywać skórę i ciało na kilka miesięcy przed ślubem. Z rozwiązaniem problemów przychodzi pakiet, który sprawi, że będziesz czuła się wspaniale w ten jedyny dzień. 

Pakiet ma 3 warianty :

PAKIET PIELĘGNACJA łączny czas zabiegów – 4 godziny

diagnostyka kosmetologiczna – kosmetolog określi stan skóry i zaproponuje najlepszą terapię poprawiającą jej kondycję, 

oczyszczanie wybór spośród 4 dostępnych metod, w tym nowość – oczyszczanie wodorowe. Oczyszczanie przygotuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych z później użytych preparatów – skóra pozbawiona martwych komórek, zaskórników, wągrów, nadmiaru sebum, bakterii będzie lepiej oddychać. Zachwyci świeżością i pełnią blasku.

nawilżanie – infuzja tlenowa, masaż dermotlenowy. To zabieg gwiazd, uwielbiany przez celebrytów. To rewolucyjna metoda nawilżania skóry na poziomie komórkowym przy jednoczesnym wprowadzaniu substancji aktywnych poprawiających jakość skóry. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra jest nawilżona, uspokojona, wyciszona, zregenerowana. Zabieg likwiduje i spłyca widoczne zmarszczki, np. mimiczne. Wygładza okolice oczu i ust. Poprawia kontur twarzy. Skóra emanuje zdrowiem i witalnością. Możesz cieszyć się promienną cerą i zachwycać otoczenie swoim blaskiem.

pielęgnacja oka – zabieg okolic oka. Zabieg składa się z mikromasażu, drenażu i głębokiego nawilżenia. Poprawia krążenie krwi i limfy. Zapobiega nieestetycznym workom i opuchliznom wokół oczu. Regeneruje i odmłodza. Głęboko nawilża. Sprawia, że lepiej trzyma się makijaż.

PAKIET RELAKS – łączny czas zabiegów – 5 godzin

zabiegi z pakietu PIELĘGNACJA + masaż relaksacyjny całego ciała. Masaż odpręża i zmniejsza poziom stresu. Redukuje napięcie mięśniowe. Zmniejsza dolegliwości bólowe. Pomaga usunąć toksyny z organizmu. Zwiększa odporność organizmu, szczególnie ważną w czasie podwyższonego stresu. Przygotowuje się do ważnych chwil.  

PAKIET WYSZCZUPLANIE – łączny czas zabiegów 8 godzin

zabiegi z pakietu PIELĘGNACJA + RELAKS + 3 zabiegi  wyszczuplające THERMOGENIQUE lub CAVIFAST lub LIPORADIOLOGIA ( uzależnione od potrzeb Klienta)

Zabiegi modelują sylwetkę. Efektem jest nie tylko modelowanie, ale również ujędrnienie wybranych partii ciała. Dzięki zabiegom skóra jest napięta i wygładzona, a tkanka tłuszczowa zredukowana.