ZABIEGI DR IRENA ERIS

HYDROLOGY SKIN CARE – NAWADNIAJĄCY ZABIEG PROBIOTYCZNY

Zabieg dla osób w każdym wieku. Dedykowany cerom suchym, wrażliwym, wymagającym głębokiego nawodnienia. Przywraca gładkość skórze, ekstremalnie nawilża.

Skuteczność zawdzięcza połączeniu probiotyku i kwasu poliglutaminowego (γ-PGA) zamkniętego w mezosferach. Takie połączenie powoduje 4-krotnie większą zdolność wiązania cząsteczek wody w porównaniu z kwasem hialuronowym. 

Nawadniający zabieg na twarz wzmacnia barierową hydrolipidową skóry. Już po jednym zabiegu skóra jest wygładzona i dogłębnie nawodniona. Ma zdrowy koloryt i niezwykłą miękkość. Zmniejsza się widoczność drobnych zmarszczek. 

Po zabiegu czujemy się jak po letnim ciepłym deszczu – świeżo i rześko.

ART OF LIFTING – ZABIEG LIFTINGUJĄCO – WYPEŁNIAJĄCY

Zabieg liftingujący na twarz i szyję dedykowany cerze dojrzałej z widocznymi zmarszczkami i utraconym owalem twarzy. Zabieg intensywnie wygładza i modeluje skórę. Pozwala osiągnąć niespotykane efekty niczym w zabiegach z użyciem igły.

Swoją skuteczność zawdzięcza składnikowi o nazwie Polikaprolakton ( PCL), stosowanym w medycynie estetycznej.  PCL liftinguje i wypełnia zmarszczki. Przywraca utraconą wolumetrię. Poprawia owal twarzy. Doskonale nawilża i wygładza. Pobudza wewnętrzne procesy odbudowy skóry. Przywraca skórze młodość.

Działa jak biostymulator tkankowy. Uruchamia wielopoziomowe procesy odnowy. Redukuje bruzdę wargowo – nosową i tzw. kurze łapki. Zmniejsza widoczność zmarszczek.

Spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu.

CAPILL – AGE FORMULA – ZABIEG WZMACNIAJĄCY NACZYNKA

To zabieg dla cer dojrzałych z problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych.

Zastosowana w preparatach hesperydyna i diosmina wzmacnia i chroni ścianki naczyń krwionośnych. Zmniejsza wrażliwość na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Jednocześnie wypełnia i liftinguje. Redukuje zmarszczki.  Ujędrnia. Odbudowuje i regeneruje.

Zmniejsza widoczność rumienia. Wyrównuje koloryt. Wygładza i  rozświetla. Nawilża skórę.

Efekty  już po pierwszym zabiegu Capill-Age Formula.

 C VITAL GLOW –  ZABIEG WYGŁADZAJĄCO-ROZŚWIETLAJĄCY

Zabieg dedykowany dla skóry wymagającej błyskawicznej rewitalizacji, zmęczonej, narażonej na trudne warunki klimatyczne.

Zawarty w preparatach innowacyjny kompleks Triple C-Booster wnika w głąb skóry. Rewitalizuje ją uwalniając stabilną formę witaminy C. Jednocześnie dochodzi do delikatnej mikro eksfoliacji. Skóra jest wygładzona i rozświetlona. Wzrasta poziom nawilżenia. Zmniejsza się widoczność zmarszczek. Poprawia koloryt skóry.

To doskonała terapia dla osób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach, palących papierosy, narażonych na zanieczyszczenia. Potrzebujących odświeżenia i rozświetlenia.

DESIGN OF NATURE – GŁĘBOKO REGENERUJĄCY ZABIEG AROMATYCZNY

Zabieg dla cery suchej, wymagającej intensywnej regeneracji i wyraźnej poprawy elastyczności. Polecany w celu przywrócenia gładkości skóry.

Preparaty łączą substancje aktywne z certyfikowanymi naturalnymi eko-olejami. Poprawiają jędrność i elastyczność skóry. Wygładzają. Nawilżają. Poprawiają koloryt. Stymulują syntezę kolagenu i produkcję lipidów.

Kompozycja zapachowa relaksuje i odpręża.

Skóra po zabiegu DESIGN of NATURE jest niczym aksamit.