karboksyterapia-jak-długo-utrzymuje-się-efekt

Karboksyterapia – jak długo utrzymuje się efekt?

Karboksyterapia to wysoce skuteczny zabieg, który ma szerokie spektrum działania. Jest to jednocześnie jedna ze skutecznych kuracji redukujących cellulit, odpowiednia alternatywa dla botoksu, zabieg na zmniejszenie rozstępów, cieni pod oczami, spłycenie zmarszczek. Karboksyterapię można także nazwać odmładzaniem z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Wśród wskazań można wymienić: bruzdy, cellulit, brak jędrności skóry, nadmiar tkanki tłuszczowej, zmarszczki, rozstępy, worki pod oczami czy wypadanie włosów. Jak długo utrzymuje się efekt karboksyterapii? Co jeszcze powinniśmy o niej wiedzieć?

Spis treści:

  • Czy można łączyć karboksyterapię z innymi zabiegami?
  • Jak długo utrzymuje się efekt karboksyterapii?

Z wpisu dowiesz się, kiedy warto zdecydować się na karboksyterapię, czy można ją łączyć z innymi zabiegami oraz jak długo utrzymuje się efekt.

Czy można łączyć karboksyterapię z innymi zabiegami?

Karboksyterapia jest zabiegiem, który bez obaw można łączyć z innymi zabiegami. Co więcej, jest to nawet zalecane ze względu na wiele pozytywnych rezultatów. Bardzo często zabieg karboksyterapii stosuje się razem z ultradźwiękami, falami radiowymi, osoczem bogatopłytkowym, laseroterapią, mezoterapią igłową i mikroigłową czy drenażem limfatycznym.

Jeśli zależy nam na osiągnięciu szybkich, skutecznych i wysoce trwałych efektów, warto połączyć karboksyterapię z innymi metodami. Przede wszystkim połączenie to umożliwia wzrostu skuteczności zabiegu oraz intensyfikuje efekt. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie zabiegi można wykonać podczas jednej wizyty! Jeśli jesteśmy zainteresowani połączeniem zabiegów, warto najpierw zapytać lekarza medycyny estetycznej o taką możliwość.

Jak długo utrzymuje się efekt karboksyterapii?

Karboksyterapia ma naprawdę szeroki wachlarz zainteresowań. Zabieg przede wszystkim poleca się na cellulit, poprawę kondycji skóry, redukcji cieni pod oczami czy rozstępów. To właśnie w zależności od problemu, dostosowuje się liczbę i częstotliwość zabiegów. Po skończonej terapii zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających.

Przeważnie efekt utrzymuje się od 6 do 9 miesięcy. Jeśli decydujemy się na redukcję cellulitu czy tkanki tłuszczowej, zabieg utrwalający powinien być wykonywany raz do roku. W celu zlikwidowania worków pod oczami, tego rodzaju zabieg wykonujemy co 3-6 miesięcy.

Sprawdź cenę zabiegu tutaj.

Możliwość komentowania została wyłączona.