liporadiologia-vinci-co-to-takiego

Liporadiologia VINCI – co to takiego?

Liporadiologia VINCI to innowacyjne urządzenie, przeznaczone do modelowania sylwetki, skutecznej walki z tkanką tłuszczową. Doskonale sprawdza się również do redukowania cellulitu czy regeneracji włókien kolagenowych. Urządzenie posiada czterofunkcyjną głowicę zabiegową. To dlatego można połączyć w jednej sesji zalety radiofrekwencji, podczerwieni i światła biostymulującego LED oraz masażu mechanicznego przy pomocy rolek i zasysania próżniowego skóry. Co istotne, urządzenie to jest uznawane przez specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej za jeden z wynalazków, które w ciągu 30 lat najbardziej odmieniły zabiegi liftingu twarzy i modelowania sylwetki! Jak przebiega zabieg i na jakie efekty można liczyć?

Spis treści:

  • Jak działa liporadiologia VINCI?
  • Jak przebiega zabieg?

Z wpisu dowiesz się, dlaczego liporadiologia cieszy się tak wysoką skutecznością oraz jak przebiega sam zabieg w gabinecie medycyny estetycznej.

Jak działa liporadiologia VINCI?

Wielofunkcyjna głowica pozwala na przeprowadzenie podczas jednej sesji zabiegowej czterech różnych procedur. Na skuteczność składają się:

  • radiofrekwencja – bipolarna fala radiowa, której częstotliwość wynosi 13 Mhz, umożliwia opracowanie głębokich struktur skóry właściwej i tkanki tłuszczowej na głębokości do 1,5 cm. Działanie ma za zadanie przyspieszenie regeneracji istniejących włókien kolagenowych.
  • podczerwień IR oraz światło biostymulujące LED – podgrzewa fibroblasty, tym samym wpływając na szybszą syntezę kolagenu, elastyny, glikozamin i glikoprotein. Pozwala to na opóźnienie naturalnych procesów starzenia.
  • masaż mechaniczny rolkami – pobudza krążenie krwi, przyspiesza metabolizm komórkowy oraz doprowadza do lepszego dotlenienia i odżywienia komórek oraz tkanek.
  • masaż podciśnieniowy z zasysaniem skóry – pobudza krążenie krwi i limfy, działa przeciwobrzękowo, pozwala na usuwanie toksyn z organizmu.

Jak przebiega zabieg?

Zanim rozpocznie się zabieg, pacjentka zostaje dokładnie zmierzona, aby zobaczyć później, o ile zmniejszył się obwód wybranych partii ciała. Zabieg liporadiologii VINCI pozwala na mechaniczne rozbicie złogów cellulitowych. Dzięki temu, że dodatkowo silnie pobudza krążenie, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych adipocytów. Do komórek zostają dostarczone cenne substancje odżywcze oraz tlen. Usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny.

Możliwość komentowania została wyłączona.